O nás

SUMO GARDEN Concept Store  – zahrada příběhů v srdci Prahy. Secesní dům kousek od Jindřišské věže, do nějž vstoupíte prosklenými dveřmi z tepajícího Senovážného náměstí, vás hned za prahem unese daleko od všedních dnů. Aspoň na chvíli. Kabinet nábytku, dekorací, květin a nevšední kosmetiky plný inspirace, vůně dálek i pocitu domova. Na dosah.

SUMO GARDEN vznikla spojením energií dvou osobitých projektů: českého start-upu s butikovou kosmetikou Little Big Lab a vyhledávaného květinového a dekoratérského studia Mario Wild Flowers. Společně stvořili concept store, v němž se nakupování stává zážitkem a místem inspirativního setkávání – umělců, designérů, milovníků krásných věcí, cestování a příběhů. 

Rádi se obklopujeme věcmi, které vyprávějí příběhy. Milujeme cesty, květiny, dřevo, sklo, porcelán. Vůni kašmíru, bílého čaje a třeba laskonek... Je libo čaj o páté? Audienci u maharádži? Meditaci v zenové zahradě?

V Sumo Garden jste na správné adrese. Ať už potřebujete pořídit milou maličkost, nebo zařizujete luxusní podnik… Ať chcete ohromit obchodní partnery a uspořádat akci v ojedinělých kulisách, nebo se jen zastavit po náročném dni... Jako každá zahrada, i Sumo Garden se během roku proměňuje a vypráví různé příběhy. Nechte se u nás inspirovat. Najdete víc, než jste hledali.

Přijďte se podívat!